RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Jedáleň..

+8
Alexandria Derstre
Reportérka
Ian Flowerchild
Abby Illéa
Charllotta Kiss
Artemis Moonway France
Nicole Humble
Lucinda Esther May
12 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

..Jedáleň.. Empty ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Fri Oct 26, 2018 8:30 pm

..Jedáleň.. 3a7c8b10
Alebo teda miesto, kde sa  kráľovská rodina stretáva každé ráno a večer. Začiatkom Selekcie to bude miesto na jedenie aj pre dievčatá.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 11:24 am

Dnes sa okrem iného, konal prílet účastníčok do paláca. Dievčatá prichádzali vo štvoriciach do paláca, kde ich čakal dlhý zelený koberec až do paláca, kde ich čakali zamestnanci a vítali ich. Sotva ich však stihli privítať, už ich pár rúk ťahalo do jedálne, ktorá dnes však nevyzerala ako jedáleň, ale backstage nejakej modelingovej prehliadky. Dnes, deň pred stretnutím s princom ich čakala premena ich výzoru, štýlu, dnes si vyberú, ako sa po celé trvanie Selekcie chcú prezentovať. Bolo tu celkom šestnášť zrkadiel a sedadiel, kde dievčatá skrášlovali, pričom sa tu neustále ozývali výkriky ako "Našiel som farbu na vlasy!" a podobné. Hneď ako dievčatá vošli do miestnosti, poslali ich pred bielu stenu, kde si ich odfotili pred premenou a ďalej ich už posielali na číslo sedadla, ktoré je voľné.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lucinda Esther May Thu Nov 01, 2018 11:44 am

*Cestou do paláca väčšinou obdivovala krajinu okolo seba. Keď vystúpila pri paláci ako prvé si všimla dlhý zelený koberec.* /Vyzerá to tu naozaj úžasne./ *Rozišla sa so svojou skupinkou dievčat po koberci, až sa dostala do vnútra paláca, kde ich vítali ľudia.* Dobrý deň. *Pozdravila pár ľudí s úsmevom, to už ju ale nejaké ruky ťahali do inej miestnosti. Keď vošla, tak sa podľa pokynov postavila pred bielu stenu a trochu sa usmiala. O chvíľu ju oslepil blesk a musela chvíľu žmurkať, aby znova dobre videla. Potom ju nejaké ruky poslali smerom k voľnému sedadlu a tak sa tam posadila.* /Celkom frmol ako vidím./
Lucinda Esther May
Lucinda Esther May

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18
Age : 24
Location : Paloma

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Nicole Humble Thu Nov 01, 2018 11:54 am

Ani nemohla uvěřit tomu, že se skutečně dostala do paláce. Nyní ji čeká ještě ke všemu proměna, ale je si jistá, že žádné rapidní změny nechce a nepotřebuje. Možná jenom vyživit vlasy dát nějaké rady ohledně líčení nebo tak. Po příchodu do paláce se rozhlíží na všechny strany, nakonec ji ale zavedou do jídelny, kde se to jen hemžilo lidmi. Páni. Celou dobu se ale usmívala na všechny strany. Posadili ji k volnému místu a ona čekala. Všimla si i dívek kolem ní, lehce se n ně usmála a kývla na pozdrav.
Nicole Humble
Nicole Humble

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 11:58 am

Keď dorazila prvá skupinka dievčat, každý sa zmocnil jednej z nich a konkrétne lady LUCINDU poslali rovno na jednotku, kde sa jej zhostila útla drobná žienka s krátkymi hnedými vlasmi. Takže. Musíme si pohovoriť, o tvojom štýle. Začne bez pozdravu a začne sa jej prehrabávať kratkými vlasmi blond farby. Dĺžku vlasov by som ti nechala, nikto nemá rád dlhé umelé blondíny, ale rozhodne im treba dať trošku životu. Umierajú ti pred očami. Povie, pričom si prezerá jej vysušené končeky vlasov. Povedz, čoho by si sa chcela držať, či sama niečo chceš meniť a podľa toho sa zariadím. Ak to teda nebude niečo nevkusné, potom si ťa zoberiem do vlastných rúk ja. Povie,  ruky si založí na hrudi a čaká, čo si Lucinda poručí.
-
Zatiaľ čo sa drobná stylistka venovala lady Lucinde, na druhej strane miestnosti pri sedadle číslo desať, sa vysoký mladý muž venoval LADY NICOLE, ktorá dorazila zarovno s lady Lucindou. Takže, zlatko. Čo s tebou? Je všeobecne známe, že jeho Výsosť princ Clarkson má omnoho radšej blondínky ako brunetky. Čož asi zdedil po otcovi.. Poslednú vetu si skôr zamrmlal, nebol by rád, keby ho niekto počul hovoriť niečo na kráľovskú rodinu, hoc to nebolo nič zlé. Chceš sa riadiť tým? Blond by ti určite svečala. Povie a hrebeňom jej začne prečesávať tmavé pramene vlasov, ktoré on osobne by nemenil, lebo sa mu viac páčia tmavé. Ale oni sú tu kvôli princovi, nie kvôli stylistovi. Takže, počúvam tvoje požiadavky, návrhy.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Nicole Humble Thu Nov 01, 2018 12:05 pm

Když se u ní objeví muž, zářivě se usměje. Krásný den. Pozdraví svého stylistu a poté se pohodlně usadí. Když ji osloví zlato, přijde jí to takové milé, že se jí úsměv rozšíří. Když ale jí řekne, že má princ radši blondýny na chvíli se zarazí, ale nakonec se vřele usměje. Je to jen barva vlasů, obal. Raději zůstanu svá a přirozená. Poví mu, ale přece jenom lehké zaváhání se objeví, když si promne pramínek mezi prsty. Moje požadavky? zeptá se překvapeně, no nakonec se opět vřele usměje. Já se oddám plně do vaší péče. Dělejte to co umíte a dělejte to jak nejlépe umíte. To jsou moje požadavky. Poví a opět se zazubí do odrazu zrcadla na stylistu.
Nicole Humble
Nicole Humble

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lucinda Esther May Thu Nov 01, 2018 12:09 pm

*Kým ešte nikto pri nej nebol, obzerala sa po miestnosti.* /Musím uznať, že to tu majú pekné. Mohla by som sa možno inšpirovať, do mojich ďalších plánov./ *Keď k nej príde jedna stylistka posadí sa rovno a snaží sa moc nehýbať.* Dobrý deň. *Pozdraví ju a potom ju počúva.* No s vlasmi s vami súhlasím, nevenovala som im veľa pozornosti. Meniť by som nechcela nič, rada by som zostala takáto. Možno potom rady s líčením by ste mi mohla nejaké dať, pretože som na takéto veci podľa mňa celkom antitalent. Inak som potom celá už vo vašich rukách. *Dopovie a nervózne sa usmeje.*
Lucinda Esther May
Lucinda Esther May

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18
Age : 24
Location : Paloma

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 12:26 pm

Na jej požiadavky prikyvuje, pričom ju vôbec neprekvapuje, že si nič svetuborného nezažiadala. Celkom ale pochybuje, že sem niekto taký aj naozaj príde. Keď Lucinda dohovorí, pustí sa do vlasov, ktorým zastrihne zničené končeky a použije šampón na regeneráciu vlasov. Boli moc chemlónové, neprirodzené. Zastrihne jej trošku kratšiu ofinu, ale len trošičku, trochu jej tým obzvláštnila jej celkový look. Medzitým jej ostatné dievčatá robili služby manikúry a pedikúry. Keď skončí s vlasmi, začne s radami, o ktoré si požiadala. Máš takú bábikovskú tváričku, plnšie líčka. Držala by som sa tvojho nevinného vzhľadu, s líčením to veľmi nepreháňaj. Stačí niečo jemné roztomilé a dav si získaš. Máš šikovné komorné, som si tým istá a s make-upom ti pomôžu. Avšak, sústreď sa viac na vlasy, venuj im viac pozornosti, lebo si to naozaj zaslúžia. Vo svojej komnate už nájdeš produkty, ktoré by ti mali pomôcť trochu vlasy zregenerovať. Rovnako tak tam nájdeš aj vanilkové sprchové gély a oleje. Odomňa to je všetko, môžeš si ísť vybrať dnešné šaty a parfúm, ktorý by ti vyhovoval. Mrkne na ňu a pošle ju do ďalších šikovných rúk.
-
Neunikne mu, že nad farbou svojich vlasov na chvíľu zaváha. Aj by sa čudoval, keby nie. Chce sa zrejme zapáčiť princovi, tak musí dbať aj na to, čo sa páči jemu. Dobre teda. Vlasy ti len trochu vyglancujem, nech ich máš také, aby ich chceli mať rovnaké všetky dievčatá v Illey. Mrkne na ňu, pričom do rúk zoberie aj nožničky. Tých sa nemusíš báť, len ti s nimi trochu presvetlím vlasy. Povie, šikovne s nimi pákrát zakmitá, samozrejme nie je kúzelník, takže to celé netrvalo päť minút. Následne jej vlasy umyje, použije tie najkvalitnejšie šampóny, následne jej ich vyfúka do pekných vĺn a sčeše ich na jednu stranu. Účes na nej vyzeral naozaj perfektne, tak šmrncovne. Make-up dám jemný, máš peknú tvár, výrazné črty a keby sme dali hrubú vrstvu, nemuselo by ťo vyzerať podľa našich predstáv. Povie jej, keď jej začne nanášať naozaj jemnú vrstvu make-upu. Trochu sa vyhrá s očami, ktoré jej zvýrazní. Za to pery nechá tlmenejšie. Zatiaľ čo on ju líči, akési dievčatá jej robia manikúru, akú si ona zažiadala. Na vlasy budeš používať tieto prípravky, aby vždy pekne voňali, mali objem a vyzerali zdravo. V prípade že by ti nevyhovovali, mala si nejakú alergickú reakciu alebo niečo podobné, je tu aj táto prírodnejšia verzia, ktorá by ti problém nemala robiť. Ukazuje jej prípravky na vlasy, ktoré aj on sám teraz pre chvíľou použil. Čo sa vecí na telo týka, princ má rád vôňu vanilky, ak nás náhodou neoklamal. Preto tu sú vanilkové oleje a krémy na hydratáciu. Parfúm si môžte vybrať sama, podľa vašich predstáv. Povie jej. Make-up nezopakoval, bral to ako vybavené a že sa bude držať jeho rady. Rád som ťa spoznal. Teraz sa môžeš presunúť k výberu šiat a parfúmu, ktorý som spomínal. A už ju hnal preč, do rúk iným.
Obe dievčatá by sa mali presunúť k stojanom so šatami, odkiaľ si ich potom odchytí reportérka na krátky rozhovor.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lucinda Esther May Thu Nov 01, 2018 12:37 pm

*Keď stylistka začne čarovať s jej vlasmi pohodlnejšie sa usadí. Keď prídu aj ďalšie dievčatá tak sa na nich milo usmeje a nechá ich robiť ich prácu.* /Ach keby ma tak teraz videli dvojičky. Určite by sa smiechom váľali po zemi./ *Pri spomienke na jej malé sestričky sa usmeje. Už teraz jej veľmi chýbajú, ale nechceli by, aby sa trápila. Keď už stylistka skončí s vlasmi, Luce sa pozrie do zrkadla.* Síce ste nejaké radikálne zmeny nerobili, no aj tak ďakujem. *Poďakuje sa jej a počúva rady, o ktoré ju poprosila. Sem tam prikývne, aby si stylistka nemyslela, že ju nepočúva.* Ďakujem a do videnia. *Rozlúči sa s ňou a zamieri k stojanu so šatami. Tam si ich prezerá. /Všetky vyzerajú byť nádherné Luce. A hlavne si treba zapamätať tie rady.
Lucinda Esther May
Lucinda Esther May

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18
Age : 24
Location : Paloma

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Thu Nov 01, 2018 12:39 pm

Prvé hotové dievča, lady LUCINDA si odchytila dobre vyzerajúca reportérka zo známeho časopisu a televízneho programu Illea News. Nezdržíme vás dlho, len pár otázok pre každú, aby si o Vás ľudia mohli začať vytvárať prvé názory a hľadať si svoju favoritku. Môžme? Bez čakania na jej odpoveď sa na kamere rozsvieti červené svetielko, reportérka si zapne mikrofón a začne. Tak teda, Lucinda May, však? Spýtala sa takmer ihneď a na tvári jej žiaril hollywoodsky úsmev. Nevyzerá to tak, že by ste na svojom vzhľade menili niečo extra. Môžete nám opísať, čo ste zažili v dnešnej premene? Na všetko čo hovorí, búrlivo prikyvuje a stále sa na ňu rovnako usmieva. Vyzeráte vkustku rozkošne lady, ako bábika. Aké boli vaše pocity, keď sa vo vylosovaných objavilo vaše meno? Nevadí vám, že ste musela na čas prerušiť štúdium? Neuškodí to tak mladej nádejnej architekte? zahrnie ju otázkami a netrpezlivo čaká na jej odpovede. Čo zatiaľ hovoríte na súperky? To je otázka, na ktorú chcú odpoveď poznať všetci, aj keď je jasné, ako každá lady odpovie. A aký máte zatiaľ pocit z premeny? Obávate sa, ako krásne budú ostatné dievčatá? Keď jej odpovie aj na poslednú otázku, poďakuje jej a nechá ju odísť.
KAŽDÁ LADY môže po rozhovore ODÍSŤ.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Artemis Moonway France Thu Nov 01, 2018 12:49 pm

Vstoupila na zelený koberec. Byla natěšená jako malé dítě a proto rozdávala úsměv na všechny strany. Se skupinkou děvčat pokračovala až do paláce, kde se s radostí přivítala se všemi okolo. Ale než se stihla pořádně rozhlédnout, aby mohla obdivovat tu krásu, už ji táhl někdo pryč Tak prý budeme spěchat, proč ne dostala se až do místnosti, kterou tipovala původně na jídelnu, ale teď to zde tak rozhodně nevypadalo. Před bílou zdí se s úsměvem nechala vyfotit, ale musela to dávat na dvakrát, protože na poprvé se jí podařilo mrknout. Ale když ji oslnily blesky po druhé, bylo vše v pořádku a tak se přesunula na křeslo před zrcadlo, kde čekala na svého stylistu nebo stylistku. Snad nebude potřeba velká změna...
Artemis Moonway France
Artemis Moonway France

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lucinda Esther May Thu Nov 01, 2018 1:04 pm

*Svoju pozornosť odpúta od šiat a pozrie sa na reportérku.* Iste, pýtajte sa na čo potrebujete. *Povie jej s úsmevom a počúva jej prvú otázku.* Áno, moje meno je Lucinda May. Na svojom vzhľade som ani nič meniť nechcela, pretože som spokojná s tým ako vyzerám. Stylistku som poprosila o rady na líčenie, ktoré sa mi budú veľmi hodiť. Potom mi zastrihla končeky vlasov a použila šampón na ich regeneráciu. Trochu mi aj zastrihla ofinku, ale iba trošičku a to sa mi páči ako to vyzerá. *Objasní reportérke s úsmevom.* Och, ďakujem. *Poďakovala, keď jej reportérka zložila kompliment.* Najprv som tomu nemohla uveriť, že som sa dostala do selekcie. Potom som ale naozaj uvidela svoje meno a bol to neopísateľný pocit. Neviem to k ničomu prirovnať, ale v živote som nebola šťastnejšia. *Povie a usmeje sa nad tou spomienkou.* Tieto dve otázky som si hlavne pokladala pred odoslaním prihlášky.Aké to bude? Dospela som ale k názoru, že ak neuspejem môžem v štúdiu pokračovať a moja kariéra? Tú by som potom rozbehla neskôr. Však, niet sa kam ponáhľať. *Dodá so smiechom.* Keď som videla ako vyzerajú ostatné dievčatá sama som si hovorila akú budem mať medzi nimi šancu? Potom som si však spomenula na slová mojej drahej mamy, že podstatná je aj vnútorná krása a toho som sa rozhodla držať. Zatiaľ ich ale nepoznám, ale výzorom na mňa pôsobia tak, že by mohli byť milé, no uvidíme.. *Dopovie.* Ako som už povedala, som rada, že sa na mojom vzhľade nič radikálne nemenilo. Som s premenou spokojná a musím pochváliť stylistku za jej šikovné ruky. Určite budú krásne, ale výrazné obavy z toho nemám. *Odpovie s úsmevom nakoniec na poslednú otázku. Vyberie si šaty, ktoré sa už konečne rozhodla si zobrať a odíde do svojej novej izby.*
Lucinda Esther May
Lucinda Esther May

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18
Age : 24
Location : Paloma

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 1:05 pm

Keď dorazili ďalšie dievčatá, nastal rovnaký chaos ako aj pri tých prvých. Lady ARTEMIS poslali na dvojku, kde na ňu čakala postaršia žena, ktorej začínali šediny, vlasy mala v ulízanom cope a na špičke nosu okuliare. Na krku akési perly. Vyzerala pekne, elegantne. Lady Artemis. Popravde, dúfala som, že mi do rúk zveria práve vás. Venuje jej láskavý úsmev. AKo jediná, máte dopredu určený vlastný štýl, čož je dobre. Ale, v paláci sa takéto farby na vlasoch bohužiaľ netolerujú, takže s tým niečo budeme musieť spraviť. Ste potencionálna budúca princezná a tie obvykle nechodia so šedými a modrými vlasmi. Povie jej a sklamane sa na ňu usmeje. Váš imidž vám nikto nechce zobrať, na to pamätajte. V každom prípade je lepšie byť samou sebou. Ale vlasy vám budem musieť prefarbiť. Bude to blond, bude sa Vám to páčiť, pritom to nebude taká obrovská zmena ale predsa len, budete pôsobiť vhodnejšie. Ak bude veľmi namietať, môžu ju nechať aj tak ako je, ale isto jej to zaistí väčšiu šancu na skorejší odchod. Ak by ste chceli meniť aj niečo iné, stačí povedať. A potom už zostane chvíľu ticho a nechá rozprávať ju.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Artemis Moonway France Thu Nov 01, 2018 1:39 pm

Ženě věnuje úsměv a pak poslouchá, o čem mluví. Úsměv ji pomalu opadává. Ženštino, zkontroluj si brýle, to je bílá barva. Nemůžu za to, že jsem poloviční albínka.. projede ji hlavou Když já nevím, jestli to chci měnit, víte, odjakživa jsem sama sebou a nevím... I když je to jen blond, i tak mi to přijde jako velká změna.. je na pochybách. Vždyť její vzhled přeci nevypovídá o tom, jaká je, nebo snad ano? Já.. asi bych to ráda nechala přírodní.. Nakonec se rozhodne vzdorovat. Alespoň za začátku to chce být ona a když si s princem padne do ola, může přeci někoho poprosit, jestli by si mohla přeměnit vlasy. Pochybuje, že právě ona se stane královnou a kdyby snad ano, změnit se může kdykoli nebo snad ne? Pokud někdo soudí lidi podle vzhledu, tak ho opravdu nechci, i kdyby to byl poslední muž na světě...
Artemis Moonway France
Artemis Moonway France

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 1:51 pm

Nie je to prírodná farba, vidím že vám vyrastajú vaše normálne vlasy /Keby aspoň neklamala. Aj slepec ako ja vidí, že to nie je jej prírodná farba./ Artemis sa jej nepáči už len kvôli tomuto, ale keď už ju dostala do rúk, musí s ňou spolupracovať a vyhovieť jej požiadavkam. Každopádne, kvalita je katastrofálna, už len za to ma neoklamate, že je to vaša prírodná farba. Pokrúti nad ňou hlavou a začne jej vlasy umývať, pričom jej je až nepríjmné, dotýkať sa jej "kvality" vlasov. Umyje jej ich drahými šampónmi, potom jej ich vyfúka a spletie jej ich do vrkoču. Čo sa make-upu týka,nebudem vám do toho babrať, lebo ma zrejme aj tak nebudete počúvať, ale vyberte si. Výrazné pery alebo oči? Nikdy to nedávajte dokopy, na princeznú to pôsobí vulgárne. Oni si to možno ešte neuvedomujú, ale prvá časť Selekcie je o tom, aby ste sa naučili ako byť dobrou princeznou a ukázali čo vo vás je. Keď sa dievčatá dostanú do elity, už sa učia ako byť správnou kráľovnou. Keď jej dokončia nechty a podobne, pošlú ju k výberu šiat a parfému.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Charllotta Kiss Thu Nov 01, 2018 1:52 pm

Stále nemohla uvěřit tomu, že holka z šesté kasty se dokáže dostat až sem do samotného paláce, když tedy dorazí její pusa se začne tvarovat do jakého si o. //Páni, to je nádhera.// Pomyslí si a lehce se pousměje má na sobě červené šaty a bílé podpatky. Své vlasy má rozpuštěné a na tváři lehký make-up. Připadá si tu jako jedna z nejmladších, jelikož jí je teprve sedmnáct. Už se chtěla rozejít, ale náhle jí začali ostatní táhnou do jídelny, kde když se potom náhle objevila měl na tváří lehký úsměv a očky si jídelnu prohlížela. //Páni, jako na nějakém focení.// Pomyslí si.
Charllotta Kiss
Charllotta Kiss

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 2:01 pm

Ďalšie dievča, ktoré prišlo zarovno s Artemis je lady Charlotta, ktorú pošlú na štvorku, kde na ňu čaká mladé dievča približne okolo dvadsiatky. Sú tu rôzny ľudia, rôzne vekové kategórie, ale všetci vedie čo robia a robia to perfektne. Preto ich aj vybrali na túto pozíciu, samozrejme. Charlotta, rada ťa spoznávam. Venuje jej priateľský úsmev a posadí si ju do kresla pred zrkadlo. Predtým ako začne čokoľvek rozprávať, si dobre prezrie jej tvár, čo to vyskúša s jej vlasmi. Raz jej ich stiahne do copu, potom vyskúša ofinu a tak ďalej, až nakoniec prehovorí. Si veľmi pekné dievča, dokonca som prekvapená, v akom dobrom stave máš vlasy. S nimi by som nič moc nerobila, sú pekné, hlavne keď si ich sem tam natočíš. Čo sa make-upu týka, máš jemné rysy, ktoré treba podtrhnúť, inak sa nám stratíš v dave. Nejaký výraznejší rúž, alebo niečo také, tak tým nič nezkazíš. Máš ale ty nejaké vlastné požiadavky?
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Artemis Moonway France Thu Nov 01, 2018 2:13 pm

Nebude jej kecat do toho, co si myslí, dobře, s ní si do oka nepadly, ale je jí celkem jedno, co si myslí. Jsou to její vlasy a ne vlasy tý babizny. Ona si počká až na názor prince. Sama o sobě je tvrdohlavá a to se asi moc nezmění. Ale co. Už to nebude řešit. Minulost už nezmění, stroj času nemá. Nashledanou řekne ji, když skončí a ona se vrhne na výběr šatů.Já jsem já a měnit to nemám za potřebí. Konec konců, stejně nemám šanci vyhrát a tak je zbytečné se měnit.. I když možná jsem ji měla poslechnout.. chytí ji pochyby... Snažila se jí pomoct a ona se jej takto odvděčila.. Jsem naivní... povzdychne si
Artemis Moonway France
Artemis Moonway France

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Ian Flowerchild Thu Nov 01, 2018 2:20 pm

Jemně vydechla, zbytečně se nezdržující přecházela rovnou do jídelny, kde dnes měly cíl snad všechny, které byly dobrovolně či nedobrovolně přihlášeny a vybrány zde, do Selekce. Ostatním jen uctivě hlavou slabě kývala na pozdrav, jako to dělali ze zvyku kvůli návštěvám vyšších mocí všichni velvyslanci a mírně se usmívala, aby nepůsobila jako měsíček na hnoji, ale na druhou stranu jako samotná Smrt.
Jakmile jí někdo pobídl, aby šla s ním, neváhala a elegantně se rozešla za osobou, nechávající se vést do jídelny, kde měla původně i namířeno. Věnovala krátký pohled svému okolí, než se jako ostatní slečny nechala vyfotit, zvyklá ze svých cest, že první pokus musí být nejlepším, přestože případný druhý by měl být perfektním ; dnes to naštěstí nebylo potřeba a Ian se mohla ladně posadit, čekající v poklidu na toho, jenž se jí ujme. Koutky úst měla stále slabě zvednuty, kdyby zde byl někdo, komu by přišlo neuctivým neusmívat se v tak podivně krásný den. Ruce si položila do klína, nekřížící je či nohy - věděla, že by tím prokázala odpor, přestože to mnoho lidí nevědělo. ani její úsměv nebyl falešným, či nuceným - jednoduše si užívala ten pocit toho, že se opět dostala někam, nad čím může mít mírnou moc, tušící, co by na sobě chtěla změnit a co by bylo lepším ponechat. Nebylo to tak, že byla namyšlená, či znala sebemenší kout svého těla - jen přišla připravena, tak, jak to bylo velvyslaneckým pravidlem. Však práci nikdy netahá na stůl, pouze, když se někdo zeptá, proč je její chování tak společensky slušné.
Ian Flowerchild
Ian Flowerchild

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 10. 18
Age : 26
Location : Badbye crew & Kinder gang, Bonita

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Charllotta Kiss Thu Nov 01, 2018 2:24 pm

Když jí tedy dovedou na čtyřku a ona uvidí mladou stylistku věnuje jí veselý úsměv. Já Vás taky. Řekne mile a tak si tedy sedne do křesla a koukne se na sebe do zrcadla a věnuje jí pozornost až zkontroluje její pleť a vlasy tak se usměje a začne poslouchat její návrhy a rady a lehce začne kývat hlavou a usměje se. Děkuji moc. No víte snažím se o své vlasy co nejvíce pečovat. Taky bych s nimi nic neděla jsem spokojená. Vlnky jsem nikdy moc nezkoušela, ale budu ráda za změnu. Lehce se usměje a potom pokračuje dál. Já ráda působím přirozeně a chápu, že se někdy mohu ztratit v davu, ale ráda nosím i výraznější make.up takže dám na Vás. Lehce se usměje a kývne hlavou. No já jsem spokojená taková jaká jsem, jen mi připadá, že mám někdy sušší pleť neporadila byste mi nějaký dobrý krém? Zeptá se jí.
Charllotta Kiss
Charllotta Kiss

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Thu Nov 01, 2018 2:39 pm

Ako druhá sa k nim približuje lady NICOLE, ktorej to trvalo trochu dlhšie ako lady Lucinde. Nezaberie to len chvíľočku, len pár otázok. Viac ani nemôžme, je vás tu strašne veľa a musíme sa zmestiť do určitého času. Objasní jej, na to sa zapne červené svetlo na kamere a ona spustí. Lady Nicole, vyzeráte perfektne! Vidno na vás, že ste si premenu užila. Môžete nám opísať, ako to prebiehalo a čo všetko s vami robili? Spýta sa jej prvú otázku, ktorú má na neviditeľnom zozname. Vyzeráte naozaj krásne, dovolím si povedať, že až ako jednotka. Krátko sa zasmeje a potom pokračuje. Aké boli vaše prvé dojmy a pocity, keď ste sa dozvedeli, že vy, ako niekto kto neustále hľadá lásku ostatným, má šancu na tú vlastnú? Dalo jej to zabrať, kým si pozisťovala čím sa živia a podobne, ale je to jej práca. Mali ste už možnosť rozprávať sa s niektorou z dievčat? Aké sú? Vidíte v nich skôr hrozbu alebo kamarátky? Prižmúri na ňu oči a netrpezlivo očakáva jej odpoveď. A posledná otázka. Myslíte si, že sa princovi bude páčiť ako vyzeráte po premene? Potom sa s ňou rozlúči a nechá ju odísť.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 2:41 pm

Páči sa  jej, ako s ňou Charlotta konverzuje a zároveň pritakáva na jej rady, ktorými ona ako stylistka bola presvedčená. Stále sa na ňu milo usmieva a prikyvuje na to čo hovorí. Oh, krém? No tak to určite tento. Myslím, že by ste ho mali nájsť aj vo svojej komnate, ale keby náhodou nie, kľudne si preňho dnes prídite. Navyše, má vôňu vanilky, ktorú princ obľubuje. Mrkne na ňu a potom sa pustí do práce. Rovnako ako aj ostatné dievčatá, aj Charlotta si zaslúži umytie vlasov, následne vysušenie a jemné vlnky. Make-up jej spraví malinko výraznejší, tak ako jej aj odporúčila. Potom sa s ňou rozlúči a pošle ju na výber šatov a parfúmu.
-
Lady Ian pošlú na desinu, kde predtým sedela aj Lady Nicole. Olala, naša velkyslankyňa! Tleskne rukami a tými slovami ju u seba privíta stylista. Sedíte ako pravítko, teraz si užívajte, že sa o vás starajú. Povie jej. Tak, čo by sme na vás mali zmeniť? Chcete niečo vôbec meniť? Spýta sa jej a trochu sa začne pohrávať s jej vlasmi.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Alexandria Derstre Thu Nov 01, 2018 2:49 pm

Stále měla myšlenky někde u času, kdy viděla v televizi, jak tahají její přihlášku Jak jsem se sem vůbec dostala? Proč zrovna já? kéž bys to viděla babi... ale přes to ji na tváři hrál úsměv a v očích měla jiskřičky nadšení Konečně poznám... myšlenku nedokončila, protože se musela začít věnovat té nádheře všude kolem Jakože u nás doma je to dost luxusní, ale toto... To je perfektní! přivítala se s personálem paláce, ale to už ji někdo tahal zase pryč. Ani se nestačila pořádně rozhlédnout. Jakmile se za ní zavřeli dveře od.. asi normálně jídelny, dostala se pod světla blesku. Vytvořila přirozený úsměv a jakmile ji oslnil blesk, už ji někdo poslal k zrcadlu, ani neví jakému. A tak se tedy usadila a čekala, kdo se objeví. Nechtěla se moc měnit, ale když bude potřeba je ochotná to akceptovat. Prohlédla si svůj odraz v zrcadle No.. menší změna by neuškodila..
Alexandria Derstre
Alexandria Derstre

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Nicole Humble Thu Nov 01, 2018 2:50 pm

Když jí tedy sdělí, že jí je tedy jenom lehce prosvětlí, přikývne. Když ale vidí nůžky, lehce vyvalí očka, ale nakonec je zase stahne. Je to profesionál, ví co dělá. Ona je spokojená taková jaká je, řekla mu že nechce rapidní změny a tak ví, že to neudělá, zbytek nechává na něm. Pohodlně se opře a uvolněně se do toho usmívá. Oči neotvírá, dokud není hotovo. Po chvíli ji ale to už nebaví jen tak sedět a nejraději by se vrtěla, ale i tak se nepohne. Nechce si účes pokazit.
Když nmje vše hotové, dovolí si oči otevřít a prohlédnout si hotové dílo. Dle jejího zazubebeho úsměvu je spokojená. Co se týče make upu, je velmi ráda že z ní nechcou dělat něco zmalovaneho, nechce se skrýt za vrstvou make upu. Pozorně si všímá co dělá, ví že bude mít komorné ale také chce mít o tom nějaké podvědomí. Barvu nehtů si nechá v pleťových barvách. Nechce nic výrazne. Poté si vyslechne rady o přípravcích a přikývne. Děkuji moc. Jakmile je vše hotovo, z vděku pána obejme a stejně tak všichni co se podíleli na její proměně. Díky vám si závidím sama za to jak vypadám. Ráda jsem vás poznala. Nashle se širokým úsměvem. Nějak ale nechápe proč je tu všechno ve vanilce, někomu třeba nemusí vanilka vonět nebo je na ní alergický. To není její případ ale stejně si vybere parfém s vůní kokosu. Ta vůně je jí nejvíce sympatická. Šaty si chvíli prohlíží ale nakonec se rozhodne pro šaty ve vínové barvě a k tomu ladící uzavřené lodičky na nízkém podpatku. Nakonec se posadí na nějakou pohovku, kde čeká na rozhovor
Nicole Humble
Nicole Humble

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Thu Nov 01, 2018 2:52 pm

Ďalšou prichádzajúcou je LADY ARTEMIS, ktorej reportérka zopakuje to čo všetkým ostatným. Že ide o krátky rozhovor a bla bla bla. Potom sa rozsvieti červené svetlo a reportérka spustí. Lady Artemis, dievča so zvláštnym menom a výzorom. Usmeje sa na ňu. Mnohí očakávali, že práve vy prejdete najväčšou zmenou, ale nestalo sa tak. Čo za tým máme hľadať? Zlé stylistky alebo snáď vaše odhodlanie nutne zostať samou sebou? Vychrlí hneď prvú spúšť otázok. Bolo pre vás prekvapením, že vás vybrali do Selekcie, alebo ste to v podvedomí tušili, že sa tak stane? Spýta sa jej a nadvihne pritom jedno obočie. Aký je váš názor na princa? Ako ho vnímate a ako vnímate skutočnosť, že možno by budete jeho budúca kráľovná? Nie že by ju to otravovalo ale nemá bezodný filter otázok. Plánujete si medzi dievčatami hľadať priateľky, či ich budete vnímať ako súperky? A keď odpovie, tak ju nechá odísť.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru